Aralık 07 2016 19:19:17
Ana Menü
· Ana Sayfa
· Hakkımızda
· Resim Galeri
· İLETİŞİM BİLGİLERİ
· Palyaço Kiralama Fiyatları
· Palyaço + Sihirbaz Paketleri
· Palyaço + Pinyata Paketleri
· Bay-Bayan Palyaço Kiralama
· Palyaço Animasyon Firmaları
· Palyaço Animasyon Şirketleri
· Doğum Günü Animasyonları
· Balon Süsleme Dekorasyon
· Sünnet Düğün Organizasyon
· Doğum Günü Organizasyon
· Palyaço Kiralama Şirketleri
· Palyaço Kiralama Firmaları
· Çocuk Doğum Günü Partisi
· Palyaçolarımız Neler Yapar
· Yaş Günü Palyaço Kiralama
· İstanbul Palyaço Hizmetleri
· Robot Adam-Robot Dansçı
· Evde Doğum Günü Partisi
· DJ - Ses Sistemi Kiralama
· Palyaço Ajansları İstanbul
· Yaş Günü Palyaço Hizmeti
· Doğum Günü Animasyonu
· Doğum Günü Süslemeleri
· Palyaço Kiralama İstanbul
· İstanbul Palyaço Kiralama
· Özel Gün Organizasyonu
· Yaş Günü Organizasyonu
· Palyaço Hizmeti İstanbul
· Palyaço Organizasyonları
· Organizasyon Hizmetleri
· Doğum Günü Palyaçoları
· Balon Dağıtım Palyaçosu
· Çocuk Organizasyonları
· Doğum Günü Hizmetleri
· Palyaço Organizasyonu
· Palyaço Broşür Dağıtımı
· Reklam Tanıtım Hizmeti
· Palyaço Oyun Aktivitesi
· Yıl Sonu Okul Şenlikleri
· İstanbul Palyaço Servisi
· Doğum Günü Palyaçosu
· Yüz Boyama Palyaçosu
· Kutlama Organizasyonu
· Eğlence Organizasyonu
· Palyaço Anadolu Yakası
· Şişme Maskot Palyaço
· Palyaço Doğum Günü
· Organizasyon Firmaları
· Gösteri Organizasyonu
· Palyaço Organizasyon
· Palyaço Animasyonları
· Avrupa Yakası Palyaço
· Palyaço Oyun Abi-Abla
· Yılbaşı Organizasyonu
· İşyeri - Mağaza Açılışı
· Doğum Günü Palyaço
· Organizasyon Palyaço
· Piknik Organizasyonu
· Animasyon Hizmetleri
· Karnaval Yiyecekleri
· Çoçuk Animasyonları
· Açılış Organizasyon
· İstanbul Palyaçoları
· Ekipman Kiralama
· Animasyon Grubu
· Palyaço Gösterisi
· Palyaço Kiralama
· Palyaço Şirketleri
· Açılış Palyaçoları
· Palyaço Firmaları
· Palyaço Nedir ?
· Palyaço Servisi
· Pinyata Servisi
· Palyaço Show
· Kiralık Palyaço
· Palyaço Hizmeti
· Açılış Süsleme
Etiketler
Galeriden
Sünnet Organizasyonu
Sünnet Organizasyonu
Sünnet Düğünü Organizasyonları
Haberler
PALYAÇO KİRALAMA HİZMETİ SADECE 120 TL AYRICA DOĞUM GÜNÜ PAKETLERİMİZİ MUTLAKA İNCELEMELİSİNİZ.

Palyaço Kiralama Fiyatları Kreş - çocuk yuvası - ev partisi - doğum günü gibi organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm organizasyon hizmetini ve parti malzemelerini palyaço bul ajansında bulabilirsiniz… Palyaço animasyon hizmetimizde oyunlar – sosis balonlar – yüz boyamalar ile çocuklara eğlenceli saatler yaşatıyoruz.

PALYAÇO KİRALAMA ORGANİZASYON PAKETİ

1 Adet Palyaço Kiralama yada Kostüm Karakterlerden Bir Tanesini Seçebilirsiniz

40 Adet Sosis Balon Dağıtımı ( köpek – şapka – yıldız - fino köpek - kanat -kılıç – ahtapot – zürafa – kelebek –kanat )

Yüz Boyama Figürler ( korsan – batman – kelebek – çiçek – kaplumbağa - savaşçı – bıyık –kedi – köpek – kalp )

Müzikli Müziksiz - Yarışma Aktivitesi: halat çekmece – halka oyunu – sandalye kapmaca –mantar toplamaca – mıknatıslı dart – dans yarışması – çuval oyunu - timsah oyunu – deve cüce -)

Minik Hediyeler – Defter Etiketi – Buzdolabı Yapışkanı – Çocuk Disko CD )

Palyaço Kiralama Fiyatı Sadece 2 Saat 150 TL 3 Saat 200 TL

· palyaco - Mart 02 2012 04:47:07 · Devamı · 2267 Okunma · Yazdır
Çocuk Doğum Günü Partisi Nasıl Yapılır ?

Çocuk Doğum Günü Partisi Çocuğunuz için en eğlenceli bir doğum günü partisi, nasıl yapılır, hazırlıkları, süsleme, palyaço kiralama gibi tüm bilgileri sizlere sunarak kolaylık sağlıyoruz. Kızını ya da oğlunuzu çocuk doğum günü partisinde mutlu çok mutlu etmenin birçok yolu var.  Sadece çocuğunuz için değil partisine katılan arkadaşlarınızda eğlence dolu saatler onları bekliyor. Doğum günü planlama için öncelikle çocuğunuzun fikirlerini alın sonrasında arkadaşları ile neler oynamak ister biraz konuşun. Sonrasında çocuğunuzun istediği çizgi film kahramanın bilgisini paylaşın bazı çocuklar palyaçodan korkabilir. Türkiye de birçok animasyon firmaları var onlar yetenekli personeli ile sizlere kolaylık sağlayacaktır. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterleri ilede parti mekanını süsleyebilirsiniz. Doğum günü süsleme nasıl yapılır, diye merak ediyorsanız bunu yapmak çok kolay internet sitelerinde kolayca hazırlana bilen süsler var. Onlardan temin edip dilerseniz kendi çocuğunuzun partisi renklendirebilirsiniz. Hayvan karakterli büyük asmalı süsler, karakter resimli olan balonlar, uzayan süsler gibi birçok parti için malzeme mevcut. Benim vaktim yok derseniz de palyaço kiralama firmaları sizin için bunu da yapabilir. Ama istediğiniz  doğum günü organizasyonları için süslerin rengi ve nasıl olmasını istediğiniz belirtmeyi unutmayın. Organizasyon şirketleri ile anlaşma yaparken çocuğunuzun partisi kaç saat sürecekse ona göre görüşmeniz gerekir. Doğum günü pastası kesimi için sevdiğiniz müziği hazırlamayı da unutmayın.  Ayrıca çocuk partileri en eğlenceli olması için çocukların sevdiği disko müziklerle oluyor. Palyaço abi yada abla ile dans ederek eğlenirler oyunlarıda unutmamak gerekir, doğum günü palyaçoları da yanında müzik cd mutlaka getirir. Ama getirdiği müzikleri bazen her çocuk beğenmez sizinde şarkı ayarlamanızı ve çocuğunuzu hangi müzikleri istediğini sormanızı isteriz. Çocuk partisi için Türkiye de doğum günü palyaço kiralama fiyatları farklılık gösterir. Son bir not Anadolu ve Avrupa yakası için palyaço kiralama firması arıyorsanız biz İstanbul genelinde hizmet verebiliriz.

· palyaco - Ekim 10 2016 00:32:21
Devamı · 85 Okunma · Yazdır
Palyaço Servisi

Palyaço ServisiTürkiye genelinde artık çocuk doğum günlerinde mutlaka Palyaço Servisi talep ediliyor. Bir anne ve baba çocuklarının arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirmesi için Palyaço firmalarından destek almaktadır. Kurumsal firmalar bu konuda yıllardır uzmanlaşmış ve eğitimli animatör grupları ile çalışır. Bu yüzden kurumsal firmalardan doğum günü için palyaço çağırmanız çok önemlidir. Çocuklar için en eğlenceli partiler istediği kostümlü animatörün gelmesidir. Ama bazı çocuklar Sihirbaz Kiralama ister ailesinden.  Nedeni ise bazı çocuklar sihir gösterileri ile hayel dünyasında çok eğlenmesidir. Partiyi tabi’i ki sihirbaz ve palyaço ile sınırlandırmamak gerekir birçok alternatif aslında mevcuttur. Mesela şişme oyun parkı, pinyata, pamuk şeker ve mısır arabası çok bir çok seçenek mevcuttur. Eğer bütçeniz kısıtlı ise o zaman iyi eğitimli bir Palyaço Servisi almanızda çocuklar için yeterli olacaktır. Ama palyaçonun çocuklar ile anlaşması çok önemli mesela oyunlarda kalması ve oyun düzeni oluşturulması gibi bir çok aktive mevcuttur. Sonrası yapacağı sosis balon dan şekiller ve yüz boyama gibi etkinliklerde eminiz ki çocuğunuz ve arkadaşları çok mutlu olacak.

· palyaco - Eylül 07 2016 01:34:36
Devamı · 119 Okunma · Yazdır
Çocuk Doğum Günü Organizasyon

Palyaço KiralamaPalyaço kiralama, doğum günü organizasyonu, kutlama ve partiler tam bize göre eğitimli palyaço ekibimiz çocuklar için onlarla oyun oynuyor yarışmalar yaptırıyor yüzlerine boyuyor. Kurumsal bir organizasyon firmasının olmanın gurur ile sizlere profesyonel hizmetler sunabiliriz. Çocuk doğum günü olsun isterse büyük aile organizasyonları eğitimli personelimiz sizlere mükemmel bir gün geçirmeniz için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor. Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz bir çok başarılı doğum günü organizasyonları ile sizlere bir telefon uzaklığındayız. Palyaço servisi, doğum günü palyaçoları aradığınız kutlama için sizlere profesyonel ekibimizden seçerek eğitimli animatörler gönderiyoruz. Çocuk organizasyonları için pinyata, mısır arabası, pamuk şeker makinesi, dj ve ses sistemi gibi çalışmalar da gerçekleştiriyoruz. Palyaço organizasyon firması için bize ulaşmak için aramanız yeterli olacaktır.

· palyaco - Aralık 04 2015 16:15:35
Devamı · 0 Yorum · 573 Okunma · Yazdır
Doğum Günü için Palyaço Kiralama

Doğum Günü Sihirbaz Kiralamaİstanbul da bir çok başarı Palyaço Kiralama hizmetine imza atan firmamız sizlere çocuklar için eğlence dolu saatler sunuyor. Özellikle hafta sonu bir çok kişi tarafından tercih edilen animasyonlar Çocuk Doğum Günü Organizasyonu için tercih ediliyor. Sizde bir doğum günü partisi için organizasyon düşünüyorsanız bireysel ve kurumsal olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. En eğlenceli kutlama, doğum günü, parti organizasyonları için bizleri arayın. Doğum günü nerede olursa olsun İstanbul da her ilçeye palyaço kiralama servisi vermekteyiz. Sizlerin çocuklar için hayel ettiği bir kahraman varsa biz bunu sizler için kolayca gerçekleştirebiliriz. Kendi ekibimiz olan palyaçoları adresinizi gönderiyor doğum günü için hizmet veriyoruz.  Sadece çocuk doğum günü partisi için değil büyük doğum günü organizasyonları içinde hizmetlerimiz var. Pamuk şeker, mısır arabası, balon süsleme, ses sistemi ve dj gibi tüm organizasyonlarınız için bizi arayabilişiniz.

· palyaco - Aralık 04 2015 16:14:48
Devamı · 599 Okunma · Yazdır
Şişli Mecidiyeköy Puzzle Çocuk Gelişimi ve Oyun Merkezi Doğum Günü Organizasyon Hizmeti

Doğum Günü PalyaçoSürekli olarak çalıştığımız puzzle kreş yetkililerindenPedagog Meltem Güvenç tarafından kurulan ve 1 6 yaş arası çocuklara hizmet vermekte olan Puzzle Çocuk Gelişimi ve Oyun Merkezi nde bir çok eğlenceli organizasyona imza attık. çocuk gelişimi üzerinde olağan üstü titizlikle duran puzzle çocuk gelişim ve oyun merkezi için verdiğimiz her organizasyon hizmetinde Puzzle kreş öğretmenleri ve minik- öğrencilerin gülen yüzleri bizleri daha da mutlu etti. Meltem hanıma Doğum günü palyaço kiralama firmaları arasından bizleri seçip onurlandırdıkları için teşekkür ediyoruz. Doğum Günü Organizasyonu için vermiş olduğumuz hizmetler. palyaço, içi dolu araba pinyata, duvar süsleri, papatya balon dekorasyonu gibi etkinlik hizmeti verdik.

· palyaco - Ağustos 28 2014 21:57:39
Devamı · 1213 Okunma · Yazdır
İstanbul Yeşilyurt Manzara Restorand Cafe Sünnet Düğünü için Palyaço Kiralama Hizmeti

Sünnet Düğünü için Palyaço KiralamaManzara Restaurant & Cafe Marmara Denizinin kıyısında Yeşilyurt Bakırköy'de 2008 yazında kuruldu...Bir çok düğün organizasyonu, toplantı gibi etkinliklerde misafirlerini ağırlayan şık mekan hizmetlerine devam ediyor. Sürekli olarak hizmet verdiğimiz mekana bu sefer sünnet düğünü için çalışmalar yaptık. Mekan için giriş ve duvar kısımlarına yaptığımız zincir, tak balon dekorasyonu ile giriş kısmını süsledik. 1 adet pamuk şeker ve mısır arabasının hizmet verdiği mekanda misafirlere ikram hizmeti sunduk. Sünnet için Palyaço Kiralama hizmeti verdiğimiz mekanda çocuklara eğlence dolu dikikalar yaşatan uzman animatörümüz çocukları eğlendirdi. Manzara restorant yetkilerine palyaço firmaları içinden bizi tercih edip mutlu ettğiği için teşekkür ediyoruz.

· palyaco - Ağustos 28 2014 20:14:56
Devamı · 1208 Okunma · Yazdır
Çilli Anaokulu Yılsonu Okul Şenliği ve Palyaço Kiralama Hizmeti

Şişme Oyun Parkı KiralamaDaimi müşterilerimizden çilli anaokulu yılsonu okul şenliği için çocuklara özel bir etkinlik yapmak istedikleri belirtti. Okul yetkilerine sunduğumuz paketlerden şişme oyun parkı kiralama, palyaço hizmeti, batman kostümlü animatör, pamuk prenses kostümlü oyun ablası, Dj hizmeti, ses sistemi kiralama, içi dolu pinyata olan paketimizi seçen okul yetkileri ile uzlaşma sağlandı. Okul organizasyon etkinliğinde 9 metrelik şişme oyun alanı kurduğumuz bir piknik alanında çocukları doyası eğlendirdik. Pamuk prenses oyun animatörü çocuklara yarışmalar yaptırarak çocuklara oyun etkinliği düzenledi. Palyaço Animasyon ekibimiz ise çocuklara yüz boyama, sosis balon gibi etkinlikler yaparak çocukları eğlendirdi. Piknik alanına kurduğumuz müzik sistemi ile dj imiz çocuklar ve yetişkinleri güncel müzikler eşliğinde dans ettirdi. Son olarak 2 adet içi dolu pinyata ile bütün çocuklara minik hediyeler dağıtarak herkesi gülümsetti. Çilli Anaokulu yetkililerine sürekli olarak palyaço kiralama servimizi tercih ettikleri için teşekkürü bir borç biliriz.

· palyaco - Ağustos 05 2013 02:36:38
Devamı · 1569 Okunma · Yazdır
Sarıyer Memet Restorantta Renkli bir Organizasyon ve Palyaço Kiralama Servisi

Palyaço ServisiGeçtiğimiz günlerde Mehmet restorantın ev sahipliğini yaptığı çok renkli bir organizasyona imza attık. Sarıyer Memet Resteurantta mükemmel bir Sünnet Organizasyonu için bizden özellikle çok iyi bir Palyaço Hizmeti talep eden Aykan Bey e profesyonel palyaço ekibimizden bir kişiyi yönlendik. Ayrıca Sünnet Düğünü Organizasyonu için pamuk şeker arabası ve patlamış mısır isteyen Aykan Bey e bir de Osmanlı Macunu hediye ettik. Palyaço Kiralama servisinde yıllardır Memet resteurant ile çalışmanın onurunu yaşıyoruz. Aykan beye İstanbul Palyaço Kiralama ve Animatör Servisi firmaları arasından her zaman bizleri seçtiği için teşekkürü bir borç biliriz.

· palyaco - Ağustos 03 2013 08:00:41
Devamı · 1402 Okunma · Yazdır
İstanbul Bakırköyde Mosse Cafe Açılışı Palyaço Kiralama Organizasyonu

Doğum Günü Palyaço - Palyaço Fiyatları10/03/2012 tarihinde Bakırköy de muhteşem bir cafe açılış organizasyonuna imza attık… Müşterilerimizden Osman Bey cafe açılışında palyaço kiralama, animasyon grubu, karşılama hostesi, yüz boyamacı palyaço, broşür dağıtım elemanı, masa sandalye süsleme gibi hizmetler talep etti…  Palyaço animasyon ekibimiz çocuklar için stant kurup yüz boyama aktivitesi yaptı… cafe önünden geçen çocuklu ailelere kostümlü palyaçolar tarafından sosis balon dağıtımı ve broşür dağıtım hizmeti sundu… Süsleme ekibimiz tarafından 100 adet sandalye ve masa süslendi… Balon süsleme ekibimiz dış mekana mavi ve beyaz renklerin hakim olduğu zincir balon dekorasyon süslemelerle şık bir görünüm sağladı… İç ve dış mekana kurduğumuz 2000 wattlık ses sistemi ile sunucu animatörümüz tarafından cafe açılışa özel tanıtımlar anons ile duyuruldu… İstanbul Avrupa yakası palyaço kiralama firmaları arasından bizleri seçtikleri için cafe yetkililerine teşekkür ediyoruz yeni cafelerinin hayırlı olmasını diliyoruz..

AÇILIŞ ORGANİZASYONUNDA TALEP EDİLEN HİZMETLER

Animasyon Grubu – Bayan Palyaço – Broşür Dağıtım Elemanı

Karşılama Hostesi – Balon Süsleme – Masa Sandalye Süsleme

Kostümlü Animatör Hizmeti – Palyaço Kiralama

Müzik Sistemi Kiralama – DJ Hizmeti – Sunucu Temini

Yüz Boyamacı Palyaço – Sosis Baloncu Palyaço Hizmeti

· palyaco - Nisan 30 2012 03:26:49
Devamı · 1994 Okunma · Yazdır
Palyaço Kiralama + İçi Dolu Pinyata Paketleri
Palyaço Kiralama
DOĞ UM GÜNÜ – YAŞ GÜNÜ – SÜNNET DÜĞÜNÜ – KREŞ – ANAOKULU VE ÇOCUK PARTİSİ İÇİN PALYAÇO KİRALAMA + PİNYATA + DOĞUM GÜNÜ SÜSLEME PAKETLERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.
Palyaço Animasyonları
Animasyon Hizmetlerimizde Kız ve Erkek ÇocuklarI İçin Dilediğiniz Kostüm Karakterlerden Seçim Yapabilirsiniz. ( Bay Animatörler ( Palyaço – Batman – Süpermen – Örümcek Adam - Batman – Korsan – Mickey Mouse – Kabak – Ben 10 )Bayan Animatörler ( Pamuk Prenses – Melek – Sindirella – Kırmızı Şapkalı Kız -Bayan Korsan – Prenses –Minnie Mouse )
ANİMATÖR KİRALAMA + İÇİ DOLU PİNYATA PAKETİ 1
1 Adet Kostüm Karakter veya Palyaço Hizmeti
40 Adet Sosis Balon Dağıtımı ( köpek – şapka – kılıç – ahtapot – zürafa – kelebek –kanat )
Yüz Boyama Figürler ( korsan – batman – kelebek – çiçek – kaplumbağa - savaşçı – bıyık –kedi – köpek – kalp )
Oyun Aktivitesi: halat çekmece – halka oyunu – sandalye kapmaca –mantar toplamaca – mıknatıslı dart – dans yarışması – çuval oyunu )
Minik Hediyeler – Defter Etiketi – Buzdolabı Yapışkanı – Çocuk Disko CD )
İçi Dolu Pinyata ( 75 Adet Hediye – Çikolata – Sakız – lolipop – Minik Araba – Saç Tokası )
2 Saat Palyaço Servisi + İçi Dolu Pinyata 200 TL 3 Saat Palyaço Servisi + İçi Dolu Pinyata 250 TL
· palyaco - Mart 02 2012 03:31:38
Devamı · 3961 Okunma · Yazdır
İstanbul Pendik de Odak Kozmetik Açılış ve Palyaço Organizasyonu

Palyaço Kiralama 29/10/2011 tarihinde açılış organizasyonu üstlendiğimiz Odak kozmetik markasına yakışır bir şekilde açıldı. Odak kozmetik yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerde Açılış Organizasyonunda baskılı balon dağıtım palyaço kiralama, şişme kostümlü palyaço temini, ses sistemi temini, bayrak süsleem, balon süsleme hizmeti, baskılı balon talep etti. Odak Kozmetik yetkililerine Palyaço ve Organizasyon Firmaları arasından bizleri seçtikleri için teşekkür ediyoruz.

Açılış Organizasyonunda verdiğimiz Hizmetler

1000 Adet balon kamışı, çift yüz baskılı balon, Balon Dağıtımı

2 Adet Palyaço Hizmeti Broşür Dağıtımı Yüz Boyama Aktivitesi

1 Adet Şişme Palyaço Temini Logo Baskısı ile Tanıtım

1 Adet Parfüm Kostümlü Maskot Kiralama,

Ses Sistemi Kiralama, Anons yapan Animatör Hizmeti

Karşıdan karşıya Üçgen Bayrak Süsleme

Balon Süsleme Hizmeti Dış Mekana 1 Adet Tak Balon, İç Mekana papatya balon, salkım balon, Jumbo balon süsleme hizmeti
Palyaço Kiralama Servisi
İçi Boş ve Dolu Pinyata Satışı  ‘ Doğum Günü Palyaçosu ‘ Sihirbaz Kiralama ‘  Evde Doğum Günü Süslemeleri ‘ Happy Brithday Yazılı Kağıt Süsler ‘ Balon Süsleme Hizmeti ‘ Hediye Servisi ve Hediye Poşetlerinin Hazırlanması ‘ Doğum Günü Animasyonları ’ Pamuk Şeker Arabası Kiralama ‘ Dağıtım Elemanı ‘ Doğum Günü Pasta Üstü Dekor Malzemeleri ( Yarış Arabası – Basketbol – Palyaço – Prenses – Mini Sirk – Oyun Parkı – Pamuk Prenses – Barbi ‘ Patlamış ( Popcorn ) Mısır Arabası Kiralama + 1 Kişi Dağıtım Elemanı ‘ Kreş ve Cafe Süslemeleri ‘ İyi Ki Doğdun Yazılı ( Doğum Günü Tabak, Bardak, Masa Örtüsü, Peçete ‘  Pinyata Poşetleri ‘ Happy Brithday Yazılı ( Parti Şapkaları, Parti Maskeleri ‘ Çocuklar için Yaylı Konfeti Setleri ‘ Doğum Günü Mumları ( 1  Yaş ‘ 2 Yaş ‘ 3 Yaş ‘ 4 Yaş ‘ 5 Yaş ‘ 6 Yaş ‘ 7 Yaş ‘ 8 Yaş ‘ 9 Yaş Yazılı Ayıcıkla – Palyaçolu – İncili – Nazar Boncuklu Rakamlı doğum günü mumlarının satışı…. Hawaii Fener Süs ‘ Doğum Günü Sihirbaz ve Kostümlü Animasyon Hizmeti ‘ piyata ‘ Sünger Bob Maskeleri ‘ Doğum günü Animasyonları ve Parti ürünleri için sanal mağazamızdan bakabilir telefonla bilgi alabilirsiniz.

 

· palyaco - Ocak 09 2012 01:23:18
Devamı · 1759 Okunma · Yazdır
İstanbul Gayrettepe Point Otel Palyaço ve Sünnet Organizasyonu

Palyaço Organizasyon Geçtiğimiz günlerde Point Otelde gülden hanımın oğlunun sünnet düğününü organize ettik. Şişli Mecidiyeköy’deki palyaço ve organizasyon firmamıza gelen gülden hanım sünnet tahtından süslemelere kadar yerinde görerek isteklerini bildirdi. Point Otelde süslemelerde ilk olarak mekana balon ve masa ve sandalyelere süsleme yaptık. Sonrasında patlamış mısır arabası, Osmanlı macunu, pamuk şeker arabasının yerini belirledik. Çocuklar içinse 2 adet palyaço animasyon hizmeti ile çocuklara yüz boyama, sosis balon dağıtımı, animasyon aktiviteleri yaparak palyaço eğlencesini tamamladık. Sihirbaz gösterisinde 45 dakikalık show ile profesyonel sihirbazım ilizyon shovlarıyla gösterisini tamamladı. Gülten Hanıma İstanbul Palyaço Kiralama ve Animasyon Firmaları arasından bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Sünnet Düğün Organizasyonunda Verdiğimiz Hizmetleri

Palyaço Kiralama, yüz boyama aktivitesi, sosis balon dağıtımı

Oyun Ablası ve Oyun Abisi

Pamuk Prenses Kostümlü Animatör

45 Dakika ile profesyonel sihirbaz gösterisi

İçi Dolu Palyaço Pinyata

Palyaço Konseptli Parti Malzemeleri

Sünnet Tahtı Kiralama, sünnet sandığı, sünnet yastığı

4 Adet Yeni Çeri Askeri ile Sünnet Tahtının Taşınması

Osmanlı Macunu ve Dağıtım Elemanı

Pamuk Şeker Arabası Kiralama ve Dağıtım Elemanı

Patlamış Mısır ( Popcorn ) Arabası Kiralama ve Dağıtım Elemanı

Balon Süsleme Hizmeti

· palyaco - Ocak 09 2012 01:11:04
Devamı · 1851 Okunma · Yazdır
İstanbul Levent te Görkemli Bir Sünnet Düğünü ve Palyaço Hizmeti
Palyaço Arama

Geçtiğimiz günlerde Mecidiyeköy deki ofisimize gelen müşterimiz levent teki bir düğün salonunda oğlunun sünnet organizasyonunun yapılmasını talep etti. Müşterimizle yaptığımız görüşmeler sunucunda volkan gösterisi, konfeti, sünnet tahtı, takı sandığı, sünnet yastığı, sünnet sehpası, 4 adet yeniçeri askeri, ve düğün salonun süslenmesi gibi kararlar aldık. Sünnet düğünü organizasyonunda masa ve sandalyelere giydirme, masa üstü şamdan, renkli boncuk ve nazar boncuklarıyla masa ve sandalyeleri süsledik. Mekanda girişe kapı takı balon süsleme, nazar boncuğu balon, duvar ve kirişlere papatya balon süsleme ayrıca beyaz mavi tül süsleme ile gözlere hitap eden sünnet süsleme hizmeti sunduk. Palyaço ve Korsan kostümlü animatörümüz çeşitli oyun, balon dağıtımı gibi aktivitelerle çocukları eğlendirdi. Sünnet çocuğunu ise görevlendirdiğimiz 4 adet yeniçeri Askeri Mehter marşı eşliğinde sünnet tahtında taşıyarak sünnet seremonisini gerçekleştirdi. Bu özel günde müşterimize Sünnet ve Palyaço organizasyon firmaları arasından bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

 

· palyaco - Kasım 24 2011 18:36:58
Devamı · 1692 Okunma · Yazdır
Beylik Restoranda Muhteşem Bir Sünnet Düğünü ve Palyaço Organizasyonu
Palyaço Kiralama

İstanbul  Beylik düzün de Beylik Restoran ta kapsamlı bir sünnet organize ettik. Mecidiyeköy deki showroom umuza gelip hizmet prototiplerimizi inceleyen müşterimiz çocuğunun 4 yeni çeri askeri tarafından sünnet tahtında taşınmasını, sünnet çocuğunun annesi için sünnet tahtının takımı olan refakatçi koltuğu, yine takım içerisinde olan takı sandığı ve yastığı, sandığın yerleştirileceği yine aynı takıma ait sehpa ve tahtın yerleştirileceği alanın dekorasyonu, mekanın süslenmesi, konukların dilek ve düşüncelerini not edecekleri sünnet anı defteri ve kürsüsü, palyaço kiralama, popcorn arabası, pamuk şeker arabası ve şerbetçi ( nostalji kıyafetli sokak satıcıları ) gibi hizmetler talep etti. Organizasyon ekibimiz mekanın girişine kapı takı balon süsleme, duvar ve cam kısımlarına da çiçek balon süsleme yaptı. Masa ve sandalye süslemelerinde ise sandalyelere fiyonk giydirme masalara ise mumluk, boncuk, renkli taşlarla dekorasyonu tamamladı.( Popcorn ) patlamış mısır ve pamuk şeker arabası ile gelen misafirlere ikramlarda bulundu. 4 yeni çeri askerinin sünnet tahtında taşıdığı sünnet çocuğu giriş yolunda yakılan volkan ve ışık seli ile şık bir şekilde konukların önüne getirildi. Annesi ise takı töreninde tahtın yanına yerleştirilen refakatçi koltuğunda yerini alarak konuklarla ve oğluyla hatıra resimleri çekildi. Palyaço ve örümcek adam kostümlü animator   çocuklara yüz boyama sosis balon dağıtımı, oyun aktiviteleri ile gelen konukların çocuklarını eğlendirdi İstanbul sünnet ve palyaço kiralama firmaları arasından bizleri seçtikleri için müşterimize teşekkür ediyoruz.
Doğum Günü Palyaço  

· palyaco - Kasım 24 2011 17:54:51
Devamı · 1788 Okunma · Yazdır
İstanbul Fulya da C4 Cafe Palyaço Maskotlu Tanıtım Organizasyonu
Açılış Süslemeleri

15.10.2011 tarihinde açılış organizasyonunu üstlendiğimiz C4 Cafe açılışı çok renkli geçti. Açılışta duyuru amaçlı bir hizmet isteyen Cafe yetkilileri açılış hizmeti sonunda RB organizasyon ekibiyle amaçlarına ulaştı.  

 

Açılış Organizasyonlarında verdiğimiz hizmetler;

 

Dış Mekana 3 Adet Kapı Takı Balon Süsleme

 

İç Mekana papatya balon, nazar boncuğu balon, salkım balon süsleme

 

Ses Sistemi Kiralama ve Ekipmanları

 

Kostümlü Broşür Dağıtım Elemanı

 

1000 Adet Baskılı Balon ve Dağıtım Elemanı

 

Palyaço Kiralama Hizmeti

 

Şişme Maskot Kiralama

 

Flema Bayrak Süsleme

 

C4 CAFE yetkililerine Palyaço Organizasyon Firmaları arasından bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.
Palyaço Kiralama Hizmetleri

· palyaco - Kasım 05 2011 20:58:04
Devamı · 1616 Okunma · Yazdır
Beykoz Acar Kentte Havuz Başı Doğum Günü Organizasyonu
Doğum Günü Organizasyonu

14/5/2011 tarihinde müşterimiz Özlem hanımın kızı için organize ettiğimiz doğum günü organizasyonu çok renkli geçti. Kızları Dilara’nın 14 yaş gününü kalabalık bir arkadaş kitlesi ile havuz başında eğlenerek kutladılar. Doğum gününde Animatör, DJ, Şişme Oyun alanları gibi birçok etkinlikle çok eğlenceli geçti. Havuz başı partisinde düzenlediğimiz top havuzu, zıp zıp, rodeo, gibi şişme oyun parkları ile Dilara’ nın doğum gününü mükemmel bir organizasyonla sonlandırdık.  

 

Doğum Günü Organizasyonunda Verdiğimiz Hizmetler

DJ Kiralama
Doğum Günü Animasyonu ( Korsan Animatör Servisi )

Ses Sistemi Kiralama

Sunucu Animatör Temini

Havuz Başı Süslemesi

Şişme Oyun Alanı Kiralama

Dart Kiralama

40 Adet Konfeti ve Pankart
Palyaço Malzemeleri

· palyaco - Temmuz 26 2011 16:10:41
Devamı · 2002 Okunma · Yazdır
Hamitoğlu İskerder Kebab Beşiktaş Açılış Organizasyonu
Açılış Organizasyonu

Hamitoğlu İskender Kebab artık Beşiktaş halkına hizmet vermeye başladı. Hamitoğlu iskerder kebab yetkilileri bizden açılış organizasyonunda balon süsleme, baskılı balon dağıtımı, palyaço hizmeti, ses sistemi kiralama, DJ temini, popcorn arabası kiralama gibi hizmetler talep etti. Açılış organizasyonunda balon süsleme ekibimiz 3 adet zincir balonu dış cepheye yerleştirerek balon dekorasyonu sağladı 1 adet kapı takını ile girişi süsledi  iç mekana ise papatya balon ve nazar boncuklu balon süsleme yaptı. Palyaço ekibimiz Hamitoğlu iskenderin baskılı balonlarını ve broşürleri Beşiktaş halkına dağıttı. Kostümlü dağıtıcımız Patlamış mısır arabası ile Beşiktaş halkına mısır dağıttı. Sunucu animatörümüz müzik sistemi ile hamitoğlunun açılışa özel fiyatlarını Beşiktaş halkına duyurdu. Hamitoğlu İskender yetkililerine İstanbul palyaço organizasyon firmaları arasından bizleri seçtikleri için teşekkür ediyor yeni restoranlarının hayırlı olmasını diliyoruz.
Palyaço Pinyata Patlatmaca Oyunu 

 

 

· palyaco - Temmuz 26 2011 16:07:32
Devamı · 1906 Okunma · Yazdır
L.K Mağazası Açılışı Palyaço ve Tanıtım Organizasyonu
Palyaço Servisi

L.K Mağazası İstanbul Büyükçekmece Şubesi Açıldı. Açılış organizasyonunda çetin bey ile yaptığımız görüşmelerde bizden açılış organizasyonunda palyaço kiralama, maskot hizmeti, balon süsleme, ses sistemi, palyaço kostümlü tanıtım elemanı talep etti. Palyaço ekibimiz çocuklara baskılı balon dağıtımı ve yüz boyama aktivitesi yaparak çocukları sevindirdiler. Şişme maskotumuz çocuklarla müzik eşliğinde dans etti. DJ imiz kullandığı profesyonel ses sistemi ile Büyükçekmece halkına güncel müzikler eşliğinde anons yaparak açılışa özel indirimli kampanyaları halka duyurdu. Balon süsleme ekibimiz dış cepheyi 40 metre kırmızı beyaz zincir balon süsleme yaptı. İç mekanda papatya balon, nazar boncuklu balon ve papatya balon ile mekanda şık bir görünüm sağladık çetin beye palyaço organizasyon firmaları arasından bizleri seçtikleri için teşekkür ediyor yeni mekanlarının hayırlı olmasını diliyoruz.
Kiralık Palyaço İstanbul 

· palyaco - Mayıs 25 2011 14:35:47
Devamı · 2290 Okunma · Yazdır
Gaziosmanpaşa Collezione Palyaço ve Kokteyl Organizasyonu
Palyaço Hizmeti

Collezione yeni şubesi Gaziosmanpaşa semtinde, yeni sezon ürünlerini açılışa özel indirimli fiyatlarıyla Gaziosmanpaşa halkının hizmetine sundu. Tüm şubelerinin açılış organizasyonlarını üstlendiğimiz ve daha öncede şişlideki mağazalarının palyaço ve balon süsleme organizasyonu gerçekleştirdiğimiz Collezione yetkilileri tekrar Rb organizasyonu tercih ederek bizleri onurlandırdı. Açılış organizasyonunda 800 kişiye kokteyl ikramları dağıtımız organizasyon çok renkli geçti.  2 adet garson gelen misafirleri kapıda karşılarayak meşrubat ve kuru pasta gibi ikramlar dağıttı, 6 adet bistro masayı mağazanın iç kısmına yerlestirdik ve kokteyl masalarını beyaz saten kumaş ve kırmızı fiyonk giydirme ile dekore ettik. Masaların süslenmesinde yapay aranjman çiçekler kullandık. Yine kapıda bekleyen kostüm palyaço ekibi çocuklara sosis balon dağıtımı yaptı. Balon süsleme hizmetinde mağazanın dış cephesine 100 metre kırmızı beyaz zincir balon süsleme yaptık. Mağazanın iç kısımlarını papatya balon süsleme yaparak şık bir görünüm sağladık mağazanın dışına DJ imiz anons ve müziklere yayın yaptığı 3000 wattlık kusursuz bir ses sistemi ekipmanı ile gümbür gümbür bir organizasyon hizmeti sunduk. Collezione yetkililerinden Hatice hanıma palyaço ve Kokteyl Organizasyon Firmaları arasından seçtikleri için teşekkür ediyor yeni şubelerinin hayırlı olmasını diliyoruz.

· palyaco - Nisan 25 2011 17:31:49
Devamı · 2544 Okunma · Yazdır
Olimpia Alışveriş Merkezi Palyaço Organizasyon Hizmetleri
Palyaço Servisi

İstanbul başakşehirde yeni açılan Olimpia Alışveriş Merkezi halka hizmet vermeye başladı. Organizasyon etkinliklerinde bizden talep ettikleri sihirbaz gösterisi, ses sistemi kiralama, şişme kostümlü palyaço, DJ performansı, çocuk masa sandalye kiralama, palyaço yüz boyama ve sosis balon dağıtım aktivitesi ile Olimpia Alışveriş Merkezinde konuklara Açılış ve Tanıtım anlamında hoş bir karşılama sunuldu. Sömestir tatili boyu sürdürdüğümüz organizasyon hem büyükler hem de minikler için harika bir etkinlik oldu. Olimpia   alışveriş merkezi yetkililerine Palyaço   firmaları arasından bizleri seçtikleri için teşekkür ediyoruz.
Animasyoncu Palyaço 

· palyaco - Nisan 25 2011 17:24:30
Devamı · 2103 Okunma · Yazdır
Yöresel Çiğ Köfte Evi Açılış Organizasyon Hizmeti
Balon Süsleme

Yöresel çiğ köfte evi İstanbul Ümraniye de açıldı. Açılış organizasyonuna vesile olan daimi müşterimiz Armi banyonun yetkililerinden Ahmet beyin tavsiyesi üzerine yöresel çig köfte yetkilileri açılışlarını bize devretti. Açılış organizasyonunda sade ve şık bir hizmet isteyen işyeri yetkilileri yaptığımız görüşmelerde balon süsleme organizasyonu, kiralık ses tesisatı hizmeti, şişme fly tüp Kiralama (Maskot Palyaço), palyaço kostümü giymiş broşür dağıtım elemanı, palyaço kiralama talep etti. Açılış organizasyonda bizde kapı ve cepheye zincir balon süsleme, iç mekana papatya balon süslemeleri, ses tesisata ekipmana, 6 metre boyunda fly tüp kiralama ile çok renkli bir Açılış Organizasyon Hizmeti sunduk. Yöresel çiğ köfte yetkililerine ve Armi banyodan Ahmet beye İstanbul Palyaço Kiralama ve Organizasyon Şirketleri arasından bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyor ve yeni iŞ yerlerinin hayırlı olmasını diliyoruz
Palyaço Eğlenceleri 

· palyaco - Mart 12 2011 18:46:58
Devamı · 1938 Okunma · Yazdır
Diasa Market Açılış ve Palyaço Organizasyonları
Palyaço Kiralama

Diasa Market İstanbul Ümraniye de açıldı. Diasa ürün çeşitlerli ve indirimli fiyatlarıyla yeni şubeleri açarak halkla buluşturmaya devam ediyor. Birçok şubesinin açılış organizasyonunu üstlendiğimiz diasa Firma yetkilileri tekrar Rb organizasyonu tercih etti. açılış organizasyonunda bizim verdiğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.,

-         Kırmızı beyaz kapı takı balon, sütün balon ve papatya balon süsleme organizasyonu

-         6 metre boyunda Fly tüp kiralama Şişme Palyaço Hizmeti

-         Kostümlü Animatör ve Palyaço Temini

-         Kiralık Müzik Sistemi ve DJ performansı

-         Sunucu Palyaço ve Tanıtım Elemanı

-         Açılış Hostesi ve Garson Temini

-         Kokteyl Ekipman Temini ve İkram Hizmeti

  -        Broşür Dağıtım Elemanı
Palyaço ve Bayan Animatör Kiralama

 

· palyaco - Şubat 16 2011 21:14:05
Devamı · 1682 Okunma · Yazdır
İstanbul Atışalanı Kamer Market Açılış ve Palyaço Organizasyonu

Kiralık Palyaço Kamer toplu tüketim Market Atışılanın da açıldı. Kamer Marketin Açılış Organizasyonunda yetkililer bizden Fly tüp kiralama, şişme maskot palyaço temini, palyaço kostümlü broşür dağıtım elemanı, müzik sistemi kiralama, balon süsleme dekorasyonu, DJ hizmeti istedi. Açılış Organizasyonunda Süsleme ekibimiz mekanın dışı 2 adet karşıdan karşıya kırmızı beyaz zincir balon süsleme yaptı. Kapının girişine ise 10 metre boyunda kapı takı zincir balon ile süsledi ve 100 metre kırmızı beyaz bayrakları mekanın giriş kısmına astı. Kostümlü palyaço ekibimiz çocuklara sosis balon dağıtımı ve yüz boyama aktivitesi yaptı. Yetkililer çocuklara palyaçolarımız tarafından hediyeler dağıttı. Mekanın dışına 6 metre boyunda Fly tüp ve şişme Kostümlü palyaço ile mekana ilgi çektik. DJ imiz kullandığı ses sistemi ekipmanı ile sunuculuk yaparak marketin açılışa özel indirimli kampanyaları tanıttı. İstanbul Palyaço Organizasyon Firmaları arasından bizleri tercih ettikleri için Kamer Market Yetkililerine teşekkür ediyor ve mekanın hayırlı olmasını diliyoruz.
Doğum Günü Organizasyonu Palyaço 

· palyaco - Şubat 16 2011 21:05:05
Devamı · 1541 Okunma · Yazdır
Beylikdüzü Mado Pastanesi Açılış ve Palyaço Hizmeti
Kiralık Palyaço
Geçtiğimiz günlerde açılış organizasyonunu üstlendiğimiz mado artık beylik düzü halkına hizmet vermeye başladı. Açılış organizasyonunda balon süsleme ve palyaço organizasyonunu ön planda olduğu organizasyon çok renkli geçti. Açılış organizasyonunda küçük misafirleri de unutmadık. Pamuk prenses, palyaço, melek, batman, Süpermen kostümlü animator ekibimiz minik konuklarımıza sosis balon dağıtımı ve yüz boyama aktivitesi yaptı. Şişme dev palyaço ekibimiz müzikler eşliğinde dans ederek madonun önünde tanıtım hizmeti sundu. Balon dekorasyon ekibimiz mado nun renkleri taşıyan 2 adet zincir balonları karşıdan karşıya asarak süsledi. 3 adet kapının girişine kapı takı balon süsleme yaptık. Duvar ve kolonlara sütün balon süslemelerle şık bir balon süsleme hizmeti sunduk. Sunucu palyaço animatörlerimiz tarafından madonun tanıtımları yapıldı. DJ miz kullandığı Ses Sistemi ile en güncel şarkılar herkesi eğlendirdik. Mado yetkililerine İstanbul Palyaço Kiralama Şirketleri arasından seçtikleri için teşekkür ediyoruz.
 
 Mado Açılış Organizasyonunda kısaca verdiğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;
- Palyaço, batman, melek, pamuk Prenses kostümlü broşür dağıtım Hizmeti
- DJ ve Ses Sistemi Kiralama hizmeti
-Catering ikramları servisi için Garson temini, Kokteyl Masası Süsleme ve Kiralama hizmeti
-Kapı Takı, Zincir ve Papatya Balonlardan oluşan bir Balon Süsleme
-Broşür dağıtımı ve dikkatleri Açılış üzerine toplayacak bir Palyaço Animasyon ekibi
-Konukların güler yüzlü karşılanarak yönlendirilmesi için Hostes Hizmeti
-Dış mekan Eğlence gösterisi için Dev Boyut Şişme Kostümlü Palyaço


· palyaco - Ocak 27 2011 18:56:01
Devamı · 2787 Okunma · Yazdır
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Henüz hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.03 saniye 1,166,078 Tekil Ziyaretçi