Aralık 13 2017 11:56:34
Ana Menü
· Ana Sayfa
· Hakkımızda
· Resim Galeri
· İLETİŞİM BİLGİLERİ
· Palyaço Kiralama Fiyatları
· Palyaço + Sihirbaz Paketleri
· Palyaço + Pinyata Paketleri
· Bay-Bayan Palyaço Kiralama
· Palyaço Animasyon Firmaları
· Palyaço Animasyon Şirketleri
· Doğum Günü Animasyonları
· Balon Süsleme Dekorasyon
· Sünnet Düğün Organizasyon
· Doğum Günü Organizasyon
· Palyaço Kiralama Şirketleri
· Palyaço Kiralama Firmaları
· Çocuk Doğum Günü Partisi
· Palyaçolarımız Neler Yapar
· Yaş Günü Palyaço Kiralama
· İstanbul Palyaço Hizmetleri
· Robot Adam-Robot Dansçı
· Evde Doğum Günü Partisi
· DJ - Ses Sistemi Kiralama
· Palyaço Ajansları İstanbul
· Yaş Günü Palyaço Hizmeti
· Doğum Günü Animasyonu
· Doğum Günü Süslemeleri
· Palyaço Kiralama İstanbul
· İstanbul Palyaço Kiralama
· Özel Gün Organizasyonu
· Yaş Günü Organizasyonu
· Palyaço Hizmeti İstanbul
· Palyaço Organizasyonları
· Organizasyon Hizmetleri
· Doğum Günü Palyaçoları
· Balon Dağıtım Palyaçosu
· Çocuk Organizasyonları
· Doğum Günü Hizmetleri
· Palyaço Organizasyonu
· Palyaço Broşür Dağıtımı
· Reklam Tanıtım Hizmeti
· Palyaço Oyun Aktivitesi
· Yıl Sonu Okul Şenlikleri
· İstanbul Palyaço Servisi
· Doğum Günü Palyaçosu
· Yüz Boyama Palyaçosu
· Kutlama Organizasyonu
· Eğlence Organizasyonu
· Palyaço Anadolu Yakası
· Şişme Maskot Palyaço
· Palyaço Doğum Günü
· Organizasyon Firmaları
· Gösteri Organizasyonu
· Palyaço Organizasyon
· Palyaço Animasyonları
· Avrupa Yakası Palyaço
· Palyaço Oyun Abi-Abla
· Yılbaşı Organizasyonu
· İşyeri - Mağaza Açılışı
· Doğum Günü Palyaço
· Organizasyon Palyaço
· Piknik Organizasyonu
· Animasyon Hizmetleri
· Karnaval Yiyecekleri
· Çoçuk Animasyonları
· Açılış Organizasyon
· İstanbul Palyaçoları
· Ekipman Kiralama
· Animasyon Grubu
· Palyaço Gösterisi
· Palyaço Kiralama
· Palyaço Şirketleri
· Açılış Palyaçoları
· Palyaço Firmaları
· Palyaço Nedir ?
· Palyaço Servisi
· Pinyata Servisi
· Palyaço Show
· Kiralık Palyaço
· Palyaço Hizmeti
· Açılış Süsleme
Etiketler
Galeriden
Palyaço Oyunları
Palyaço Oyunları
Palyaço Hizmetleri
Haberler
Çocuk Doğum Günü Partisi Nasıl Yapılır ?

Çocuk Doğum Günü Partisi Çocuğunuz için en eğlenceli bir doğum günü partisi, nasıl yapılır, hazırlıkları, süsleme, palyaço kiralama gibi tüm bilgileri sizlere sunarak kolaylık sağlıyoruz. Kızını ya da oğlunuzu çocuk doğum günü partisinde mutlu çok mutlu etmenin birçok yolu var.  Sadece çocuğunuz için değil partisine katılan arkadaşlarınızda eğlence dolu saatler onları bekliyor. Doğum günü planlama için öncelikle çocuğunuzun fikirlerini alın sonrasında arkadaşları ile neler oynamak ister biraz konuşun. Sonrasında çocuğunuzun istediği çizgi film kahramanın bilgisini paylaşın bazı çocuklar palyaçodan korkabilir. Türkiye de birçok animasyon firmaları var onlar yetenekli personeli ile sizlere kolaylık sağlayacaktır. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterleri ilede parti mekanını süsleyebilirsiniz. Doğum günü süsleme nasıl yapılır, diye merak ediyorsanız bunu yapmak çok kolay internet sitelerinde kolayca hazırlana bilen süsler var. Onlardan temin edip dilerseniz kendi çocuğunuzun partisi renklendirebilirsiniz. Hayvan karakterli büyük asmalı süsler, karakter resimli olan balonlar, uzayan süsler gibi birçok parti için malzeme mevcut. Benim vaktim yok derseniz de palyaço kiralama firmaları sizin için bunu da yapabilir. Ama istediğiniz  doğum günü organizasyonları için süslerin rengi ve nasıl olmasını istediğiniz belirtmeyi unutmayın. Organizasyon şirketleri ile anlaşma yaparken çocuğunuzun partisi kaç saat sürecekse ona göre görüşmeniz gerekir. Doğum günü pastası kesimi için sevdiğiniz müziği hazırlamayı da unutmayın.  Ayrıca çocuk partileri en eğlenceli olması için çocukların sevdiği disko müziklerle oluyor. Palyaço abi yada abla ile dans ederek eğlenirler oyunlarıda unutmamak gerekir, doğum günü palyaçoları da yanında müzik cd mutlaka getirir. Ama getirdiği müzikleri bazen her çocuk beğenmez sizinde şarkı ayarlamanızı ve çocuğunuzu hangi müzikleri istediğini sormanızı isteriz. Çocuk partisi için Türkiye de doğum günü palyaço kiralama fiyatları farklılık gösterir. Son bir not Anadolu ve Avrupa yakası için palyaço kiralama firması arıyorsanız biz İstanbul genelinde hizmet verebiliriz.

· palyaco - Ekim 10 2016 00:32:21 · Devamı · 1 Yorum · 842 Okunma · Yazdır
Palyaço Servisi

Palyaço ServisiTürkiye genelinde artık çocuk doğum günlerinde mutlaka Palyaço Servisi talep ediliyor. Bir anne ve baba çocuklarının arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirmesi için Palyaço firmalarından destek almaktadır. Kurumsal firmalar bu konuda yıllardır uzmanlaşmış ve eğitimli animatör grupları ile çalışır. Bu yüzden kurumsal firmalardan doğum günü için palyaço çağırmanız çok önemlidir. Çocuklar için en eğlenceli partiler istediği kostümlü animatörün gelmesidir. Ama bazı çocuklar Sihirbaz Kiralama ister ailesinden.  Nedeni ise bazı çocuklar sihir gösterileri ile hayel dünyasında çok eğlenmesidir. Partiyi tabi’i ki sihirbaz ve palyaço ile sınırlandırmamak gerekir birçok alternatif aslında mevcuttur. Mesela şişme oyun parkı, pinyata, pamuk şeker ve mısır arabası çok bir çok seçenek mevcuttur. Eğer bütçeniz kısıtlı ise o zaman iyi eğitimli bir Palyaço Servisi almanızda çocuklar için yeterli olacaktır. Ama palyaçonun çocuklar ile anlaşması çok önemli mesela oyunlarda kalması ve oyun düzeni oluşturulması gibi bir çok aktive mevcuttur. Sonrası yapacağı sosis balon dan şekiller ve yüz boyama gibi etkinliklerde eminiz ki çocuğunuz ve arkadaşları çok mutlu olacak.

· palyaco - Eylül 07 2016 01:34:36
Devamı · 1 Yorum · 836 Okunma · Yazdır
Çocuk Doğum Günü Organizasyon

Palyaço KiralamaPalyaço kiralama, doğum günü organizasyonu, kutlama ve partiler tam bize göre eğitimli palyaço ekibimiz çocuklar için onlarla oyun oynuyor yarışmalar yaptırıyor yüzlerine boyuyor. Kurumsal bir organizasyon firmasının olmanın gurur ile sizlere profesyonel hizmetler sunabiliriz. Çocuk doğum günü olsun isterse büyük aile organizasyonları eğitimli personelimiz sizlere mükemmel bir gün geçirmeniz için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor. Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz bir çok başarılı doğum günü organizasyonları ile sizlere bir telefon uzaklığındayız. Palyaço servisi, doğum günü palyaçoları aradığınız kutlama için sizlere profesyonel ekibimizden seçerek eğitimli animatörler gönderiyoruz. Çocuk organizasyonları için pinyata, mısır arabası, pamuk şeker makinesi, dj ve ses sistemi gibi çalışmalar da gerçekleştiriyoruz. Palyaço organizasyon firması için bize ulaşmak için aramanız yeterli olacaktır.

· palyaco - Aralık 04 2015 16:15:35
Devamı · 1 Yorum · 1273 Okunma · Yazdır
Doğum Günü için Palyaço Kiralama

Doğum Günü Sihirbaz Kiralamaİstanbul da bir çok başarı Palyaço Kiralama hizmetine imza atan firmamız sizlere çocuklar için eğlence dolu saatler sunuyor. Özellikle hafta sonu bir çok kişi tarafından tercih edilen animasyonlar Çocuk Doğum Günü Organizasyonu için tercih ediliyor. Sizde bir doğum günü partisi için organizasyon düşünüyorsanız bireysel ve kurumsal olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. En eğlenceli kutlama, doğum günü, parti organizasyonları için bizleri arayın. Doğum günü nerede olursa olsun İstanbul da her ilçeye palyaço kiralama servisi vermekteyiz. Sizlerin çocuklar için hayel ettiği bir kahraman varsa biz bunu sizler için kolayca gerçekleştirebiliriz. Kendi ekibimiz olan palyaçoları adresinizi gönderiyor doğum günü için hizmet veriyoruz.  Sadece çocuk doğum günü partisi için değil büyük doğum günü organizasyonları içinde hizmetlerimiz var. Pamuk şeker, mısır arabası, balon süsleme, ses sistemi ve dj gibi tüm organizasyonlarınız için bizi arayabilişiniz.

· palyaco - Aralık 04 2015 16:14:48
Devamı · 0 Yorum · 1270 Okunma · Yazdır
Şişli Mecidiyeköy Puzzle Çocuk Gelişimi ve Oyun Merkezi Doğum Günü Organizasyon Hizmeti

Doğum Günü PalyaçoSürekli olarak çalıştığımız puzzle kreş yetkililerindenPedagog Meltem Güvenç tarafından kurulan ve 1 6 yaş arası çocuklara hizmet vermekte olan Puzzle Çocuk Gelişimi ve Oyun Merkezi nde bir çok eğlenceli organizasyona imza attık. çocuk gelişimi üzerinde olağan üstü titizlikle duran puzzle çocuk gelişim ve oyun merkezi için verdiğimiz her organizasyon hizmetinde Puzzle kreş öğretmenleri ve minik- öğrencilerin gülen yüzleri bizleri daha da mutlu etti. Meltem hanıma Doğum günü palyaço kiralama firmaları arasından bizleri seçip onurlandırdıkları için teşekkür ediyoruz. Doğum Günü Organizasyonu için vermiş olduğumuz hizmetler. palyaço, içi dolu araba pinyata, duvar süsleri, papatya balon dekorasyonu gibi etkinlik hizmeti verdik.

· palyaco - Ağustos 28 2014 21:57:39
Devamı · 1 Yorum · 1786 Okunma · Yazdır
İstanbul Yeşilyurt Manzara Restorand Cafe Sünnet Düğünü için Palyaço Kiralama Hizmeti

Sünnet Düğünü için Palyaço KiralamaManzara Restaurant & Cafe Marmara Denizinin kıyısında Yeşilyurt Bakırköy'de 2008 yazında kuruldu...Bir çok düğün organizasyonu, toplantı gibi etkinliklerde misafirlerini ağırlayan şık mekan hizmetlerine devam ediyor. Sürekli olarak hizmet verdiğimiz mekana bu sefer sünnet düğünü için çalışmalar yaptık. Mekan için giriş ve duvar kısımlarına yaptığımız zincir, tak balon dekorasyonu ile giriş kısmını süsledik. 1 adet pamuk şeker ve mısır arabasının hizmet verdiği mekanda misafirlere ikram hizmeti sunduk. Sünnet için Palyaço Kiralama hizmeti verdiğimiz mekanda çocuklara eğlence dolu dikikalar yaşatan uzman animatörümüz çocukları eğlendirdi. Manzara restorant yetkilerine palyaço firmaları içinden bizi tercih edip mutlu ettğiği için teşekkür ediyoruz.

· palyaco - Ağustos 28 2014 20:14:56
Devamı · 1 Yorum · 1746 Okunma · Yazdır
Çilli Anaokulu Yılsonu Okul Şenliği ve Palyaço Kiralama Hizmeti

Şişme Oyun Parkı KiralamaDaimi müşterilerimizden çilli anaokulu yılsonu okul şenliği için çocuklara özel bir etkinlik yapmak istedikleri belirtti. Okul yetkilerine sunduğumuz paketlerden şişme oyun parkı kiralama, palyaço hizmeti, batman kostümlü animatör, pamuk prenses kostümlü oyun ablası, Dj hizmeti, ses sistemi kiralama, içi dolu pinyata olan paketimizi seçen okul yetkileri ile uzlaşma sağlandı. Okul organizasyon etkinliğinde 9 metrelik şişme oyun alanı kurduğumuz bir piknik alanında çocukları doyası eğlendirdik. Pamuk prenses oyun animatörü çocuklara yarışmalar yaptırarak çocuklara oyun etkinliği düzenledi. Palyaço Animasyon ekibimiz ise çocuklara yüz boyama, sosis balon gibi etkinlikler yaparak çocukları eğlendirdi. Piknik alanına kurduğumuz müzik sistemi ile dj imiz çocuklar ve yetişkinleri güncel müzikler eşliğinde dans ettirdi. Son olarak 2 adet içi dolu pinyata ile bütün çocuklara minik hediyeler dağıtarak herkesi gülümsetti. Çilli Anaokulu yetkililerine sürekli olarak palyaço kiralama servimizi tercih ettikleri için teşekkürü bir borç biliriz.

· palyaco - Ağustos 05 2013 02:36:38
Devamı · 1 Yorum · 2148 Okunma · Yazdır
Sarıyer Memet Restorantta Renkli bir Organizasyon ve Palyaço Kiralama Servisi

Palyaço ServisiGeçtiğimiz günlerde Mehmet restorantın ev sahipliğini yaptığı çok renkli bir organizasyona imza attık. Sarıyer Memet Resteurantta mükemmel bir Sünnet Organizasyonu için bizden özellikle çok iyi bir Palyaço Hizmeti talep eden Aykan Bey e profesyonel palyaço ekibimizden bir kişiyi yönlendik. Ayrıca Sünnet Düğünü Organizasyonu için pamuk şeker arabası ve patlamış mısır isteyen Aykan Bey e bir de Osmanlı Macunu hediye ettik. Palyaço Kiralama servisinde yıllardır Memet resteurant ile çalışmanın onurunu yaşıyoruz. Aykan beye İstanbul Palyaço Kiralama ve Animatör Servisi firmaları arasından her zaman bizleri seçtiği için teşekkürü bir borç biliriz.

· palyaco - Ağustos 03 2013 08:00:41
Devamı · 1 Yorum · 1984 Okunma · Yazdır
İstanbul Bakırköyde Mosse Cafe Açılışı Palyaço Kiralama Organizasyonu

Doğum Günü Palyaço - Palyaço Fiyatları10/03/2012 tarihinde Bakırköy de muhteşem bir cafe açılış organizasyonuna imza attık… Müşterilerimizden Osman Bey cafe açılışında palyaço kiralama, animasyon grubu, karşılama hostesi, yüz boyamacı palyaço, broşür dağıtım elemanı, masa sandalye süsleme gibi hizmetler talep etti…  Palyaço animasyon ekibimiz çocuklar için stant kurup yüz boyama aktivitesi yaptı… cafe önünden geçen çocuklu ailelere kostümlü palyaçolar tarafından sosis balon dağıtımı ve broşür dağıtım hizmeti sundu… Süsleme ekibimiz tarafından 100 adet sandalye ve masa süslendi… Balon süsleme ekibimiz dış mekana mavi ve beyaz renklerin hakim olduğu zincir balon dekorasyon süslemelerle şık bir görünüm sağladı… İç ve dış mekana kurduğumuz 2000 wattlık ses sistemi ile sunucu animatörümüz tarafından cafe açılışa özel tanıtımlar anons ile duyuruldu… İstanbul Avrupa yakası palyaço kiralama firmaları arasından bizleri seçtikleri için cafe yetkililerine teşekkür ediyoruz yeni cafelerinin hayırlı olmasını diliyoruz..

AÇILIŞ ORGANİZASYONUNDA TALEP EDİLEN HİZMETLER

Animasyon Grubu – Bayan Palyaço – Broşür Dağıtım Elemanı

Karşılama Hostesi – Balon Süsleme – Masa Sandalye Süsleme

Kostümlü Animatör Hizmeti – Palyaço Kiralama

Müzik Sistemi Kiralama – DJ Hizmeti – Sunucu Temini

Yüz Boyamacı Palyaço – Sosis Baloncu Palyaço Hizmeti

· palyaco - Nisan 30 2012 03:26:49
Devamı · 1 Yorum · 2591 Okunma · Yazdır
PALYAÇO KİRALAMA HİZMETİ SADECE 150 TL AYRICA DOĞUM GÜNÜ PAKETLERİMİZİ MUTLAKA İNCELEMELİSİNİZ.

Palyaço Kiralama Fiyatları Kreş - çocuk yuvası - ev partisi - doğum günü gibi organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm organizasyon hizmetini ve parti malzemelerini palyaço bul ajansında bulabilirsiniz… Palyaço animasyon hizmetimizde oyunlar – sosis balonlar – yüz boyamalar ile çocuklara eğlenceli saatler yaşatıyoruz.

PALYAÇO KİRALAMA ORGANİZASYON PAKETİ

1 Adet Palyaço Kiralama yada Kostüm Karakterlerden Bir Tanesini Seçebilirsiniz

40 Adet Sosis Balon Dağıtımı ( köpek – şapka – yıldız - fino köpek - kanat -kılıç – ahtapot – zürafa – kelebek –kanat )

Yüz Boyama Figürler ( korsan – batman – kelebek – çiçek – kaplumbağa - savaşçı – bıyık –kedi – köpek – kalp )

Müzikli Müziksiz - Yarışma Aktivitesi: halat çekmece – halka oyunu – sandalye kapmaca –mantar toplamaca – mıknatıslı dart – dans yarışması – çuval oyunu - timsah oyunu – deve cüce -)

Minik Hediyeler – Defter Etiketi – Buzdolabı Yapışkanı – Çocuk Disko CD )

Palyaço Kiralama Fiyatı Sadece 2 Saat 150 TL 3 Saat 200 TL

· palyaco - Mart 02 2012 04:47:07
Devamı · 1 Yorum · 2953 Okunma · Yazdır
Palyaço Kiralama + İçi Dolu Pinyata Paketleri
Palyaço Kiralama
DOĞ UM GÜNÜ – YAŞ GÜNÜ – SÜNNET DÜĞÜNÜ – KREŞ – ANAOKULU VE ÇOCUK PARTİSİ İÇİN PALYAÇO KİRALAMA + PİNYATA + DOĞUM GÜNÜ SÜSLEME PAKETLERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.
Palyaço Animasyonları
Animasyon Hizmetlerimizde Kız ve Erkek ÇocuklarI İçin Dilediğiniz Kostüm Karakterlerden Seçim Yapabilirsiniz. ( Bay Animatörler ( Palyaço – Batman – Süpermen – Örümcek Adam - Batman – Korsan – Mickey Mouse – Kabak – Ben 10 )Bayan Animatörler ( Pamuk Prenses – Melek – Sindirella – Kırmızı Şapkalı Kız -Bayan Korsan – Prenses –Minnie Mouse )
ANİMATÖR KİRALAMA + İÇİ DOLU PİNYATA PAKETİ 1
1 Adet Kostüm Karakter veya Palyaço Hizmeti
40 Adet Sosis Balon Dağıtımı ( köpek – şapka – kılıç – ahtapot – zürafa – kelebek –kanat )
Yüz Boyama Figürler ( korsan – batman – kelebek – çiçek – kaplumbağa - savaşçı – bıyık –kedi – köpek – kalp )
Oyun Aktivitesi: halat çekmece – halka oyunu – sandalye kapmaca –mantar toplamaca – mıknatıslı dart – dans yarışması – çuval oyunu )
Minik Hediyeler – Defter Etiketi – Buzdolabı Yapışkanı – Çocuk Disko CD )
İçi Dolu Pinyata ( 75 Adet Hediye – Çikolata – Sakız – lolipop – Minik Araba – Saç Tokası )
2 Saat Palyaço Servisi + İçi Dolu Pinyata 200 TL 3 Saat Palyaço Servisi + İçi Dolu Pinyata 250 TL
· palyaco - Mart 02 2012 03:31:38
Devamı · 1 Yorum · 4736 Okunma · Yazdır
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Henüz hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.11 saniye 1,446,018 Tekil Ziyaretçi